Bilinmeyen iPhone 7 Özellikleri Nelerdir

Bilinmeyen  Iphone 7 Özellikleri Nelerdir

Apple şirketinin çıkarmış olduğu iphone serisinin sonuncusu iphone 7 bildiğiniz gibi bir kaç aydır vitrinlerde ki yerini almıştı. Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de bayağı yüksek bir satış hacmine ulaşan iphone 7 özellikleri hakkında ki bildiklerimi paylaşacağım. Bildiklerim diyorum çünkü ülkemizde sadece popüler olduğu için kullanılan , kamerası , arama özelliği ve mesajlaşma uygulamaları dışında pek bir özelliğini bilmediğimiz iphone 7 özellikleri biraz fazla.Tüm boş vakit harcamalarınızı telefonunuz üzerinde yapıyorsanız bu iphone 7 özellikleri işinize yarayacaktır. Teknoloji blogumuzu takipte kalın.

Uçaklar,siri telefonunuzda ki birinci yardımcınızdır istediğiniz her bilgiyi siriden öğrenebilirsiniz.Buna üstünüzde uçan uçaklarda dahil.Bunun için siriye ‘’üzerimde hangi uçak var’’ diye sormanız yeterlidir.

Titreşimler, bulunduğunuz ortamda telefonunuz çalsın istemiyor fakat önemli bir telefon bekliyorsanız ayarlar bölümünden yeni titreşim oluştura tıklayıp uzun veya şiddetli titreşim ayarlayabilirsiniz.

iphone7 özellik
iphone7 özellik

Zamanlayıcı,iphone 7 özellikleri arasında müzik dinlemeyi sevenlerin en çok hoşuna giden özelliktir.Gece müzik dinleyerek uyumak ama müziğin sabaha kadar açık kalmasını istemiyorsanız zamanlayıcıyı kullanabilirsiniz.

Safari, iphone 7 özellikleri içerisinden benim en çok kullandıklarımdan biri bu özelliktir.Bu özellik safari de yanlışlıkla kapattığınız sekmeyi geri getirmeniz için kullanılır.Eğer sekmeleri yanlışlıkla kapatıysanız ve geri getirmek istiyorsanız safariye girip sekmeler bölümüne gelince + tuşuna biraz uzunca basın.

Bu yazımda birçok kişi tarafından bilinmeyen iphone  7 özellikleri nelerdir sizlerle paylaştım.Umarım sizin de işinize yarar ve teknojiyi tüm ekipmanları ile kullanabilirsiniz.

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

pes-2017-nasil-oynanir

PES 2017 Nasıl Oynanır

PES 2017 Nasıl Oynanır Bildiğiniz gibi PES 2017 Konami’nin bu oyunda çıkardığı son sürümdür.Bu oyunda …

One comment

  1. bilmiyordum teşekkürler paylaşım için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz