Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı!

Günlerdir teknoloji kategorisinin gündeminde olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 çalışır durumda iken görüntüleri sızdı!

Geçtiğimiz günlerden beri halen konuşulmakta olan amiral gemisi için Weİbo adlı Çin lokasyonlu site birçok görüntü sızdırıldı. Bu sefer sızdırılan görüntü ise en önemli görüntü olacak bir makamda. Çalışır durumda iken sızdırıldı!

Verilen görüntüde yine doğru bir bilgi ile Weİbo’nun Çin sitesi olduğunu görüyoruz. Alt kısıma bakarsak bir adet kulaklık girişi görüyoruz. iPhone 7 için çok sinir ve moral bozucu birşey de kulaklık girişinin şarj girişi ile aynı girişte olmasıydı. Yani siz bir yandan telefonunuzu şarj edip bir yandan da müzik dinleyemezdiniz. Ancak üstteki görüntüye bakarsak bir adet 3,5 mm jak girişini görmekteyiz. Böylece iPhone 7’den sonra Samsung Galaxy S8 için ortaya atılan “kulaklık girişi olmayacak” iddiaları da yalan oldu.

samsung-galaxy-s8

Bir adet artık yeni ve hızlı şarj için kullanılan giriş olan USB Type-C girişini  görüyoruz. Yeni Samsung ve birçok firma için vazgeçilmez bir giriş olmaya da devam ediyor.

Mikrofon, hoparlör ve anten çizgilerini de üstte bulunan görselden görmekteyiz. Eğer üst kısımda bir hoparlör yoksa amiral gemisi mono hoparlör ile geleceğini de bildirelim.

galaxy-s8-samsung-cikis

Ekran boyutu ideal olarak 5.8 inç boyutunda olacak. Samsung’un birçok modelinde gördüğümüz her telefon için bir üst model ekleme tekniği olan Plus’u da bu telefon için yapacak gibi görünüyor. Sızdırılan görüntülere göre Plus 6.2 inç boyutuna sahip olacak.

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

website-nasil-yapilir

Website Nasıl Yapılır

Website Nasıl Yapılır Günümüzde internet kullanımı arttıkça websitelere olan ihtiyaçta artmış bulunmaktadır.İnsanlar artık facebook, twitter, …

One comment

  1. Tasarımı çok hoş gözüküyor fakat umarım o fiyata değecek kadar dayanır. Samsung S4 1 sene dayandı bana.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz