Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar

Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar

Oyun dünyası üzerinde uzun bir süredir hareketlenme yaşanmıyordu. Şubat ayından çıkacak olan oyunları siz değerli takipçilerimize listeledik.

Şubat 2017 ile oyun dünyası tekrar hareketleniyor. Listemizde bir çok çıkacak oyun bulunmakta bunların en dikkat çekeni ise For Honor (Ubisoft) bunun yanı sıra NioH isimli oyunda çok dikkat çekici. Playstation oyuncuları içinde Horizon: Zero Dawn geliyor.

Şubat ayında çıkacak oyunlar
Şubat ayında çıkacak oyunlar

7 Şubat – NioH

Team Ninja tarafından geliştirileni Ps 4 sevenler için muhteşem bir oyun NioH. Bu oyun Dark Souls oyunlarıyla büyük bir benzerkik içinde oyunun kısaca konusu bir Japon dünyası içinde geçmekte. William isimli karakter Batıdan gelmektedir ve bu karakterin yaşamı anlatılıyor.

7 Şubat WWE 2K17

7 Şubat çıkacak oyunun konsollar için olan versiyonu yayınlanmıştı bu halinde ise PC kullanıcıları için piyasaya sürülecek.

14 Şubat – For Honor

En orjinal diyebileceğimiz oyunlardan birisi de For Honor. Orta Çağ’da geçen oyun da yenilmez savaşçılar yer alıyor. Doğal afet olan deprem sonrarı kıtalar bir araya gelir ve farklı kıtalarda bulunan ırklar bir savaşın içine girer. Fonor Honor oyununda Mount & Blade serisinde olan dövüş sahneleri de göze çarpıyor. 2017’nin en iyi oyunu olması için büyük bir aday.

14 Şubat – Sniper Elite

Muhteşem bir oyun daha Sniper Elite serisinden geliyor. En son oyunla beraber daha farklı bir atmosfere bizi taşıyor ve unutulmaz özellikler de devam ediyor. Keskin bir nişancı gözünden gerçek bir savaşın içine katılmak istiyorsanız Xbox One, PS4 ve PC lerden birine sahip olmanız yeterli.

 

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

samsung-galaxy-s8

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı! Günlerdir teknoloji kategorisinin gündeminde olan Samsung’un yeni amiral gemisi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz