Bileklik Şeklinde Powerbank

Akıllı telefonların şarjı internete girdiğimiz zaman bizi zor idare ediyor buna çözüm olarak son zamanlarda powerbank denen aletler yaygınlaştı bu seferde bu cihazın bileklik şeklinde olanı çıktı.

Powerbankları telefon gibi yanımızda bulunduruyoruz fakat büyüklükleri bizim için sıkıntı oluşturmakta bunun içinde çözüm bulan şirketler bileklik şeklinde çıkardıkları powerbankı tanıttı.Cihazın isminin NiftyX olduğunu belirtelim.NiftyX, 50 dakikaya, İnternet kullanımını40 dakikaya, müzik dinlemeyi ise 150 dakikaya kadar artırıyor.  iOS veya Android için uyumlu olarak kabloyu kendiniz seçebiliyorsunuz. NiftyX, 3 farklı modelle geliyor.

niftyx-powebank-bileklik

NiftyX Lifesaving modeli 300 mAhbataryaya sahip. NiftyX Basic Bracelet sürümü 3 dolar, NiftyX Amazing Bracelet 12 dolar,NiftyX Lifesaving Bracelet ise şu anda 18 dolar fiyat etiketine sahip.Bu fiyat bence gayet uygun iki işi birden görmesi ayrıca bir avantaj :).

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

1_4158_2

Büyüyebilen Robot Yapıldı !

Sahibi için özel üretilecek robot bebeklikten çocukluğa, ergenlikten gençliğe insan hayatının tüm evrelerini geçirecek şekilde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz