Çamaşır Makinesi Arızasında Ne Yapılmalı?

Çamaşır Makinesi Arızasında Ne Yapılmalı?

Modern yüzyıl dünyasında teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde artık dünyanın her yerinde beyaz eşya teknolojileri her yaşam alanının en temel gereksinimlerinden birisi haline geldi. Günümüzde son derece yaygın şekilde kullanılan Arçelik çamaşır makineleri de modern yüzyıl beyaz eşya teknolojisinin hızlı gelişiminin en önemli faktörlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip olan Arçelik markalı çamaşır makineleri sayesinde artık çamaşır yıkamak için neredeyse tüm günü alabilen uzun zamanlar ayırmak durumunda kalınmasına gerek bulunmuyor. Son derece üstün özellikleri ile her türlü çamaşır tipine özel bir yıkama sağlamakta olan Arçelik çamaşır makinelerinde meydana gelen elektriksel veya mekanik arızalanmalarda Bulgurlu Arçelik Servisi tarafından profesyonel servis uygulamaları sunulmaktadır.

Arçelik’in ileri nesil akıllı beyaz eşya teknolojilerinin komplike ve geniş kapsamlı çalışma yapısına uygun standartlarda servis çözümleri için her zaman en yeni Arçelik teknolojisini servis altyapısına başarılı bir şekilde entegre etmekte olan Göztepe Arçelik Servisi sayesinde çamaşır makinelerindeki arızalanmalarda hızlı ve profesyonel çözümlerden yararlanılabiliyor. İleri nesil özellikleri ile tüm çamaşırlarda son derece kaliteli yıkama yapabilme şans vermekte olan Arçelik çamaşır makinelerinde meydana gelen mekanik ve elektriksel arızalanmalara yönelik olarak her zaman düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmekte molan teknik personeller, tüm arızalanmalara hızlı müdahalelerde bulunabiliyor.

bulgurlu-arcelik-servis

Çamaşır makinesinde meydana gelen arızalanmalara bölgede bulunan gezici servis araçları tarafından kıs süre içerisinde müdahale edilebiliyor. Böylelikle günümüzde en büyük servis sorunlarından birisini oluşturmakta olan servis aracı gelmesini bekleme çilesi de tamamı ile sona ererken, çamaşır makinesi arızası onarımı için kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde sadece 1.sınıf kalitede orijinal Arçelik yedek parça ürünlerinin kullanımı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda da sunulan 1 yıllık garanti hizmeti sayesinde çamaşır makinesinin değişen parçasının uzun ömürlü bir kullanım sunması sağlanıyor. Erenköy Arçelik Servisi çağrı merkezine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabiliyor olması sayesinde çamaşır makinesi arızasının gündelik yaşantı içerisinde yaratacağı aksamaların ve gecikmelerin minimum seviyede kalması sağlanabiliyor. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla kaliteden ödün vermeden son derece ekonomik çözümler uygulanıyor.

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

pes-2017-nasil-oynanir

PES 2017 Nasıl Oynanır

PES 2017 Nasıl Oynanır Bildiğiniz gibi PES 2017 Konami’nin bu oyunda çıkardığı son sürümdür.Bu oyunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz