Kolay Adsense Hesabı Nasıl Alınır?

Kolay Adsense Hesabı Nasıl Alınır?

 

Google’ın yayıncılar için sahip olduğu Adsense için herkes başvuru yapmakta. Bugün sizler için kolay adsense hesabı alma konusunda yardımcı olacağız.

 

Her şeyden önce bir site açtınız açtığınız sitenin optimizesi tam olması gerekir yani burada kastım sitenin açılış hızının çok iyi bir konumda olması bileşenlerin eklentilerin düzgün çalışması bu tip yazılımsal işlemleri belirli ücretler karşılığında yaptırabilirsiniz.

kolay adsense nasıl alınır
kolay adsense nasıl alınır

Adsense nedir?

Adsense yayıncı ve yayımcılar tarafından kullanılan bir reklam paltformudur. Metin ve görüntülü reklamlarla siteye giren kişilerin hedeflerine yönelik doğru içeriği adsense göstererek doğru reklamı kullanıcıya göstermiş olursunuz.

Kolay adsense hesabı nasıl alınır?

Adsense hesabı için sitenizi kurdunuz yukarıda bahsettiğimiz optimizasyon çalışmalarını yaptınız ve sıra içeriğe geldi. Google’nin son yaptığı panda güncellemeleriyle birlikte siteler için en önemli krater artık linkler değil faydalı içerik olarak belirlendi.

Yazdığınız içerikleri yazım kurallarına uygun bir biçimde yazınız gerektiği yerde nokta gerektiği yerde virgül kullanmaktan çekinmeyin. İçerikleriniz minumum 200 kelime olsun unutmayın ki ne kadar çok kelime o kadar çok yükseliş.

İçerikleriniz boş bilgi içermesin. Yazdığınız içerikler faydalı bilgiyi kullanıcıya direk olarak versin. Kelime sayısı fazla olsun diye laf oyunlarıyla Google’ı aldatmaya çalışmayın çünkü Google yemez.

Hızlı adsense almak için bir gün 10 içerik girip ertesi gün hiç içerik girmemezlik yapmayın istikrar en önemli şeylerden bir tanesidir. Az girin ama devamlı girin.

Kolay adsense hesabı almak için profesyonel yazarlarla çalışabilirsiniz. Paylaştığınız yazıları Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus gibi yerlerde paylaşarak hızlı indeks almasını sağlayabilirsiniz böyle Google botları sitenizi daha fazla ziyaret ederek Google’ın size olan güvenini arttıracaktır.

Bazı bloglarda Adsense hesabı almak için saçma sapan şu kadar kelime makaleniz olmazsa Google Adsense hesabı alamazsınız tarzında cümleler kullanmışlar, siz bunlara kulak asmayın. Aslında en başta belirtmem gereken son hususa da değinip yazımı bitireceğim. Google adsense hesabı almak için sitenizin +18 xyz, bahis, müstehcen içerik, yasal olmayan içerik, hack konularını içermemesi gereklidir.

 

 

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

website-nasil-yapilir

Website Nasıl Yapılır

Website Nasıl Yapılır Günümüzde internet kullanımı arttıkça websitelere olan ihtiyaçta artmış bulunmaktadır.İnsanlar artık facebook, twitter, …

One comment

  1. sayenizde adsense alabildim sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz