Algida’dan Çılgın Etkinlik!

yazbaslasin

Algida her yazın güzel etkinliklerle insanları her zaman şaşırtmıştır. Geçen seneden de anlaşılacağı gibi havadan dondurma yağdırma gibi her sene güzel etkinliklerle bizleri her zaman mutlu etmiştir. Bu seneki etkinliğiyle şimdi başlayarak her gün bir dondurma yeme suretiyle 32 (otuz iki) adet dondurma yiyebilirsiniz. Yani yaza girmeden bizleri büyük bir izdiham bekliyor diyebiliriz.

Algida bu sene herkese güzel bir etkinlikle dondurma sezonunu açmış bulunmakta. Şimdi gelelim her gün nasıl bir tane bedava dondurma yenilebilir. Ama şimdiden belirmiş olayım ki aşamanın en kötü kısmı Money Club kartı zorunluluğudur ama üzülmeyin ki onun içinde çözüm bulduk.

 

  1.  İlk olarak Swarm’a girip #YazBaşlasın etiketiyle check-in yapıktan sonra sizi Algida Mobil Sayfasına yönlendirecek ve çıkan sayfada ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’  notu bulunacak.
  2. Ekranda 8 haneli numeratik kod gözükecek o kodu bir yere alarak Migros T.A.Ş’ın yolunu tutunuz.
  3. Kasiyere kodunuzu ve Money Club kartınızı göstererek dondurmanızı temin edebilirsiniz.

algidadondirma

Ayrıca seçeceğiniz dondurmalar sizin kararınıza bağlı olmayarak ; Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Double Fıstık Ezmesi, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Antep Fıstık, Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Cornetto Disc Cheesecake ve Nogger Winner dondurma türlerinden herhangi birisini temin etme hakları vardır. (Kodlara göre)

Not: ( Yeni üye olanlar sorun yaşayabilir aradan zaman geçince deneyebilir.)

Not 2 : ( Hatırladığıma göre Migros özel müşterilerine kart veriyor Migros’ta kullanmak için imza karşılığında kart veriyor. Dilerseniz Migros’a gidip karttan imza karşılığında temin edebilirsiniz.)

Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 06.04.2016 – 10.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Daha fazla detay için tıklayınız.

About Levent Keleş

Adım Levent Keleş. 2009 yılında bu işlere bilgisayar merakım ile başladım. Şuan Grafikerlik , Coderlik ve Blogger'lik ile uğraşıyorum.

Check Also

s8_3

Samsung Galaxy S8’in Fotoğrafları Yayınlandı!

Note 7’den sonra büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Samsung, aradaki açağı büyük ölçekle kapatmaya çalışırken …

4 comments

  1. Swarma giremedim yardımcı olun

  2. Swarm a #YazBaşlasın yazıorum konum belirtip check in yapıyorum kod gelmiyor (6-7 nisanda bikaç tane kod almıştım sitesinden ama şuan site kapalı)
    (Swarm a gireli yaklaşık 1 gün oldu hala olmuyor etiketi almakla kaldım)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz