Android Wear 2.0 Güncellemesi 15 Şubat’ta!

Android Wear 2.0 Güncellemesi 15 Şubat’ta!

LG Watch Style ve LG Watch Sport, Google taradından 8 Şubatta tanıtıldı. 15 Şubatta Android Wear akıllı saatler için güncelleme gelecek.

Android Wear 2.0 güncellemesi 15 Şubat Çarşamba günü çıkacak. Yeni güncelleme ile birlikte Android Wear büyük bir atlayış yapacak. Yapılacak güncelleme ile kullanıcılar için daha kullanışlı olacak bu sayede giyilebilir Android cihazları arasında rekabet kızışacak.

Android Wear 2.0 güncellemesi ile görsel tasarım anlamında değişikliklere gidilecek. Saatın kadranlarıyla görselleştirme artacak parmak ile sürülen klavye vb. araçlarla kolay mesajlaşma seçenekleri güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacak.

Android wear 2.0 güncellemesi
Android wear 2.0 güncellemesi

Google Play uygulaması sayesinde uygulamaları telefon ihtiyacı olmadan istediğiniz gibi indirebilirsiniz. Bu en çok iPhone kullanıcılarının yaşadığı sıkıntılardan bir tanesiyken Android Wear sayesinde iPhone’u sollayarak geçiyor. Google Fit kullanılarak bir çok fitness seçeneğine erişebilirsiniz. Ayrıca Google Asistant ile sanal asistana sahip olacaksınız.

Yeni gelen bazı özellikler için donanımınızın eksik olmaması gerek. Bunlardan en önemlisi NFC desteği için Android Pay gerekiyor fakat Android Wear cihazlarına genel olarak baktığımızda bunların hiçbirisi yok. İkinci olarak ise digital crown kadranı için çevirmeli komut girişleri bulunmalı.

Android Wear ‘ı daha iyi bir görünüme kazandıracak Andoid Wear 2.0 ile cihaz daha iyi bir konuma gelecek.

Yeni yazılım Google tarafından 15 Şubat’ta sunulacak. Şuan bu güncelleme üreticiler tarafından test edildiği için Andoid Wear kullanıcılarına bu güncellmenin gelmesi normalden uzun sürebilir.

 

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

Google Play hataları çözümleri

En Çok Karşılaşılan Google Play Hataları Çözümleri

Google Play Hataları Çözümleri Google play store’da en çok karşılaşılan hataların çözümlerini sizler için topladık. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz