” Mahluklar Kanlı Meydan ” Oyunu Büyük İlgi Gördü

Geçtiğimiz hafta Google Play’da türkçülük adına toplanmış bir grubun adminleri tarafından hazırlanan  oyun büyük ilgi ve tepki gördü.

gg

Sosyal medyada popüler grup topluluğu olan ” Mahluklar ” geçtiğimiz bir kaç hafta önce ” Mahluklar Kanlı Meydan ” adlı oyunu Google Play platformunda yayına koydu. İlk başlarda bir çok hata olsa da  şuan azaltılmış durumda ( bizde de oyuna giriyor seri moda vs. girdiğimizde oyun açılmıyor. ). Oyunun amacı vatan hainlerini ( terörist, ajan) gibi birimleri öldürerek puan kazanmak ve belli bir seviyeye ulaşmak. Bazı ortak düşünmeyen bölücü medyalarında tepkisini uyandırmıştır. Oyunda ki özellikler ;

Özellikler;

– Hikaye Modu
– Zombi Modu
– Sonsuz Mod
– 40 bölüm!
– 8 farklı boss!
– 7 farklı düşman türü!
– 10 ayrı silah ve yükseltme
– Yükseltmeler
– Kişiselleştirme
– Kaliteli Müzikler ve Efektler

NOT : Oyunda sıralamaya girerseniz ” Mahluklar ” adlı topluluğun gizli grubuna girmeye hak kazanmış oluyorsunuz. Liste her iki günde yenilenmektedir.

About Levent Keleş

Adım Levent Keleş. 2009 yılında bu işlere bilgisayar merakım ile başladım. Şuan Grafikerlik , Coderlik ve Blogger'lik ile uğraşıyorum.

Check Also

samsung-galaxy-s8

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı! Günlerdir teknoloji kategorisinin gündeminde olan Samsung’un yeni amiral gemisi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz