Samsung Galaxy S8’in Fotoğrafları Yayınlandı!

Note 7’den sonra büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Samsung, aradaki açağı büyük ölçekle kapatmaya çalışırken bir daha böyle bir durumla karşılaşmamak için birçok firmayla anlaşmalar ve programlar düzenlemeye devam ediyor. Bunların dışında üretimlerine de sıkı elle sarılan Samsung firması gerekli kontrolleri daha da sıklaştırdıktan sonra yeni telefonları piyasa sürüyor. İşte yakın zamanda gelecek olan Samsung Galaxy S8’e ait birçok fotoğraf ve beklenen özellikler:

s8_1

Yukarıda tam boyutunu gördüğünüz cihaz daha önce çıkmış Samsung cihazlarının hiçbirine benzemezken oldukça şık duruyor. Bunu her haliyle söylemek mümkün.

s8_3

Görüntülere bakınca büyülenmemek elde değilken tasarımı ile herkesi şaşırtan S8’in bu görüntüleri acaba gerçek olabilir mi?

s8_5

Görüntüler eğer gerçekse cihaz oldukça kaliteli özelliklere sahip olacak gibi gözükürken aşağıda “tahmini” özellikler listesini görebilirsiniz.

 

s8_7

s8_8

s8_9

 

s8_11

Fotoğraflarını gördüğünüz cihazlar farklı gözüksede dediğimiz gibi henüz kesin bir açıklama çıkmamış, bunların ise büyük ihtimalle konsept çalışmalar olduğu söylenebilir. Fakat eğer gerçekse her iki türlüde tasarımları oldukça hoş dururken son resimdeki cihaz diğerlerine göre oldukça farklı fakat eski cihazlarına göre benzer olabileceğinden S8 o şekilde gelebilir. Benim fikrim Samsung’un Note 7 faciasından sonra tasarım konusunda değişiklikler yapması yönünde, buda ilk resimlerdeki cihazı ön plana koyuyor. Çıkınca hep birlikte görebileceğiz, isterseniz aşağıdaki tahmini özellikler listesine bakabilirsiniz:

Ekran: Quad HD + Super Amoled ekran

RAM: 4 GB

Depolama: 64 GB

Batarya: 4,500 mAh

Kameralar: 12 MP arka, 8 MP ön kamera

İşletim Sistemi ve Ekstra Özellikler: Android 7.0 Nougat, toza ve suya dayanıklı tasarım, parmak izi okuyucu

Yukarıda geçen tüm özelliklerin herhangi bir kanıtı veya gerekçesi yok, sadece birçok araştırmacı tarafından görüntüler yardımıyla alınan kararlar. Cihaz oldukça güzel görünüyor.

About Abdulbaki Dursun

Prison Break ve Iron Man hayranı, oyun sevdalısı bir genç.

Check Also

iphone7 özellik

Bilinmeyen iPhone 7 Özellikleri Nelerdir

Bilinmeyen  Iphone 7 Özellikleri Nelerdir Apple şirketinin çıkarmış olduğu iphone serisinin sonuncusu iphone 7 bildiğiniz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz