GTA 6 Brezilya’da Satışa Sunuldu! GTA 6 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

GTA 6 Brezilya’da Satışa Sunuldu! GTA 6 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Rockstar firması şu ana kadar GTA 6 hakkında hiç bir şekilde resmi bir açıklama belirtmedi. Fakat dünya üzerinde sayıları hızla artan oyun korsanları biraz yaratıcılıklarını konuşturarak GTA 6 oyununu yaptılar. GTA 6’yı kendileri kurup geliştirdiler ve piyasaya GTA 6 diye sundular. GTA 5 oyunu Rockstar tarafından 2013 yılında yayınlanmış olup 2015 yılının başında PC platformlarında hizmet vermeye başlamıştı. Rockstar şirketi daha sonra GTA Online ‘a yoğunlaşmaya başlayıp amaçlarının GTA Online‘ya içerik geliştirerek daha fazla kullanıcıya erişme isteklerini söylemeseler de açıkca belirtmişlerdi.

GTA 6 hakkında bir bilgi vermeyen dünyaca ünlü Rockstar firması geçmiş aylarda Red DEad Redemption 2 için emek harcadıklarını duyurdu. Buradan da anlayacağımız üzere GTA 6 için daha çok erken bayağı bir beklememiz gerek.

gta-6-satisa-sunuldu

Oyun korsanları sabredememiş GTA 6’yı kendileri kurmuş ve satışa sunmuş. Geçtiğimiz ay Reddit‘de dikkatleri üzerine çeken bir paylaşım olmuştu. Bu paylaşımda Brezilya’da GTA 6 satışı görüldü. Brezilya’da GTA 6 oyununun kapak resmi belirtildi. Kapak resmine dikkatle bakılacak olursa bu GTA 6 çakma ve PlayStation’lar için geliştirilen bir oyunun resmi. Kapak resmi GTA 5 ‘e ait fakat oyun korsanları V rakamını değiştirerek SIX yazmoşlar ve 5 yazısını da 6 olarak değiştirerek GTA 6 satışı gibi bir izlenim oluşturmuşlar. Brezilya’da satışa sunulan sözde GTA 6 ‘nın GTA San Andreas oyununun kendi hazırladıkları bir modu olması hakkında konuşuluyor.

GTA 6 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Rockstar şirketinden şu ana kadar GTA 6 hakkında hiç bir açıklama yapılmadı fakat GTA 6 için oldukça uzun bir zaman gerekceğini söyleyebiliriz.

 

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

steam-yaz-indirimleri

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor ?

Son zamanlarda ülkemizde kullanım oranı artan Steam bu seferde yaz indirimi ile karşımıza çıkacak. Steam,Origin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz