H1Z1 İki Ayrı Oyun Oluyor

Geçtiğimiz yıl içerisinde Steam mağazasında beta olarak karşımıza çıkan H1Z1 oyunu süpriz bir şekilde iki sürüme ayrılacağını açıkladı.Geliştirici ekip Daybreak Games tarafından yapılan açıklama ile; H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Kill sürümleri gün yüzüne çıkmış oldu.

Just Survive sürümü, isminden de anlaşıldığı üzere hayatta kalma odaklı bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkacak. King of the Kill ise normal H1Z1 sürümünden alışık olduğumuz Battle Royal tarzında birçok çevrim içi oyun modunu barındıran bir sürüm olarak piyasada karşımıza çıkacak.

2617922-2502818-8

H1Z1: Just Survive için net bir tarih verilmez iken;H1Z1: King of the Kill ise beta erişim oyunu olarak bizlere önümüzdeki yaz aylarında sunulacak.Her iki sürümünde 19.99 dolar olduğunu belirten ekip; eğer 16 Şubat tarihine kadar H1Z1 oyununu Steam mağazasından satın alırsak; bu iki sürüme de ücretsiz olarak sahip olacağımızın müjdesini verdi.

Tüm bunların yanında ise; H1Z1 oyunun konsol oyunu için net bir sonuç henüz yok iken, duyurulan bu iki sürümün hem PlayStation 4 hem de Xbox One için geliştiridiğini belirtelim.

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

Şubat ayında çıkacak oyunlar

Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar

Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar Oyun dünyası üzerinde uzun bir süredir hareketlenme yaşanmıyordu. …

2 comments

  1. Yenidenmi indirecez ???

  2. şuan net bir bilgiye sahip değiliz maalesef ama yeni oyun türü çıkarsa evet indirebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz