Rainbow Six: Siege İçin Yeni Modlar Eklenmeyecek!

Rainbow Six: Siege İçin Yeni Modlar Eklenmeyecek!

Yapımcı şirket Ubisoft, Rainbow Six: Siege adlı yaptığı projeye yeni oyun modları eklenmeyeceğini söyledi.

uPlay’ın daha açıklayıcı olmak gerekirse Ubisoft’un bildiğiniz üzere en popüler serilerinden olan Tom Clancy’s için geçenlerde yeni alt serisi gelmişti. Rainbow Six olmak üzere ki Tom Clancy’s serisinin de çok sevildiğini hepimiz biliyoruz. Efsanelerden ve gerçeklikle karıştırılmış bir seri. Seri ismi tahmin edebileceğiniz üzere gerçek bir savaş kahramanının hayat hikayesini ve savaştığı cephelerin zorluğunu anlatıyor.

rainbow-six-siege

Tom Clancy ismi de polisiye ve savaş romanı yazan bir romancı yazarın adı. Oyun için yazdığı savaş üzerine olan hikayeli kitap ile Ubisoft anlaşmalı bir seri oldu. Bu oyunun da en popüler oyunlarından biri de bu makalemizde bahsettiğimiz Rainbow Six: Siege oldu. Oyuna her gün güncelleme yapıldığını ve oyunun tamamen destekli olduğunu da söyleyebiliriz. Ubisoft oyunlarına bildiğiniz üzere geliştirme için tek tek ekip kuran bir firma.

Bu oyun için de kısa sürede yeni güncellemeler gelip devam etmekte ancak oyuna yapılan açıklamada Ubisoft, Rainbow Six: Siege oyunu için pek oyuncuları sevindirecek bir açıklama yapmadı. Maalesef ki artık Siege’ye yeni modlar eklenmeyecek.

Oyun için yeni haritalar ve yeni operatörler geleceğini dile getiren Remy oyuna yeni mod eklenmeyeceğini de söyledi. Remy’in yaptığı açıklama şu şekilde:

“Oyuna her türlü yeni harita ve farklı operatörler gelecek. Ancak birşeylerin yerinde kalması gerekiyor o da Siege modu olacak…Siege için zaten kendisi bir oyun modu. Oyun için yeni modlar düşünmeye devam edeceğiz. Ancak savunma ve saldırı, tek can gibi fonksiyonlar değişmeyecek…” dedi.

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

steam-yaz-indirimleri

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor ?

Son zamanlarda ülkemizde kullanım oranı artan Steam bu seferde yaz indirimi ile karşımıza çıkacak. Steam,Origin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz