Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor ?

Son zamanlarda ülkemizde kullanım oranı artan Steam bu seferde yaz indirimi ile karşımıza çıkacak.

Steam,Origin ve Playstore gibi oyun platformlarının kullanımının artması ile birlikte korsan oyunculuk azalmış durumda.Valve yaptığı indirimler ile insanları kendine çekmeyi başarıyor.Kullanıcıların dört gözle beklediği indirimler genellikle belli zamanlarda veya özel günlerde oluyor.Kış, Noel, Paskalya, Yaz, Black Friday gibi dönemler başta olmak üzere bir çok indirim geliyor.

Bu indirimler içerisinde en çok ilgi gören yaz indirimi oluyor.Yazın gelmesi ile okulların tatil süreci başlıyor ve oyun oynamak için daha fazla vakit bulunuyor.Bu yüzden bu indirimi kaçırmamak lazım.

steam-yaz-indirimleri2016

Şu anda resmi bir bilgi gelmemiş olsa da Reddit‘eki meşhur MrFreemanBBQ adlı kullanıcının verdiği bilgilere göre 23 Haziran 2016 TSİ 20:00‘da başlayacak olan indirim şenliği 4 Temmuz 2016 TSİ 20:00‘a kadar devam edecek.

“MrFreemanBBQ kim ?” diyecek olursanız hemen açıklayalım.Bu adamın Steam veya Valve ile doğrudan alakası yok. Fakat Reddit’e Steam konusunda nasıl olduysa uzman bir adam. Yani 2015, 2013 ve 2012 yaz indirimlerini doğru şekilde bir ay öncesinden bizlere aktarmasıyla güvenilirliğini kazanan MrFreemanBBQ, ne derse o olacak diye bekleniyor. Fakat yine de bu tarihler %100 doğru değil.

Bakalım bu indirim şöleni ile ne kadar indirim gelecek ve hangi oyunlarda bizi şaşırtacak indirime girilecek.Siz şimdiden 23 Hazirana hazırlık yapmaya başlayın son dakikada “hangi oyunu alsam param yetmiyor” gibi sıkıntılara girmeyin.

 

About Salih Kılıç

Bilgisayar Programcısı, Web Tasarımcı,Grafiker,Lise Öğrencisi

Check Also

Şubat ayında çıkacak oyunlar

Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar

Şubat Ayında Piyasaya Sürülecek Muhteşem Ötesi Oyunlar Oyun dünyası üzerinde uzun bir süredir hareketlenme yaşanmıyordu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saydak.co movbiz